Відправка запиту на отримання паролю


У разі технічних проблем з отриманням паролю звертайтесь за адресою online_support@gs1ua.org.

Як отримати пароль доступу до системи

Система інтерактивної взаємодії з Асоціацією "ДжіЕс1 Україна" забезпечує можливості:

  • оформлення асоційованого членства в Асоціації "ДжіЕс1 Україна"
  • отримання інформації щодо стану договорів про асоційоване членство в асоціації "ДжіЕс1 Україна"
  • подання заявок на присвоєння і перереєстрацію Номерів GS1 через веб-форму або шляхом експорту з файлу;
  • отримання нормативно-технічної документації Асоціації "ДжіЕс1 Україна"

Доступ до системи надається суб'єкту господарювання тільки за умови, що його договір про асоційоване членство в Асоціацією "ДжіЕс1 Україна" є діючим. Суб'єкти господарювання, які не є асоційованими членами, можуть оформити членство в Асоціації "ДжіЕс1 Україна" тут.

Асоційованим членам Асоціації "ДжіЕс1 Україна" - учасникам міжнародної системи GS1 (далі - УЧАСНИКАМ) пароль доступу до системи надсилається електронною поштою після відправки запиту через форму на цій сторінці. Пароль передається через мережу Інтернет в незашифрованому вигляді.

УЧАСНИК самостійно контролює доступ до скриньки електронної пошти, на яку передається пароль. При підозрі на розголошення паролю необхідно повідомити про це Асоціації "ДжіЕс1 Україна" з метою зміни паролю.

Увага! Пароль відправляється на адресу офіційно заявлену Учасником адресу електронної пошти представника підприємства, призначеного для роботи з асоціацією "ДжіЕс1 Україна". Якщо ця адреса не була зазначена в реєстраційній картці Учасника адреса не була надана або вона змінилась, для отримання доступу до системи необхідно спочатку офіційно (письмово) повідомити Асоціації "ДжіЕс1 Україна" нову електронну адресу.